Naturebaby ma jasną politykę dotyczącą przetwarzania Twoich danych klienta. Jesteśmy bardzo ostrożni, aby zapobiec jakiejkolwiek nadużywaniu informacji i jednocześnie zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę.

Polityka danych w Naturebaby

- Naturebaby nie udostępnia danych osobom trzecim.

- Naturebaby nie wysyła informacji od osób trzecich do naszych klientów jako reklamy dla innych firm.

- W każdej chwili możesz poprosić o usunięcie z listy mailingowej lub całkowite usunięcie z bazy danych klientów Naturebaby. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zasadniczo przechowujemy informacje do momentu, gdy poprosisz nas o ich usunięcie. Robimy to dla ułatwienia przetwarzania przyszłych zamówień na Naturebaby.dk.

- W każdej chwili możesz dowiedzieć się, jakie informacje Naturebaby ma na Twój temat, oraz zgłosić sprzeciw zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W takich przypadkach należy skontaktować się z obsługą klienta Naturebaby pod adresem info@naturebaby.dk.

- Przetwarzamy Twoje dane w bazie danych z szyfrowaniem SSL. Do tej bazy danych mają dostęp wszyscy pracownicy Naturebaby.

- Wszyscy pracownicy Naturebaby mają możliwość przeglądania danych klientów.

Jakie informacje przechowujemy i przez jaki czas?

- Dane osobowe (imię, adres) nie mogą być usunięte przed upływem 5 lat od daty zakupu zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości dotyczącymi możliwości śledzenia przez okres do 5 lat.

- Adres e-mail jest przechowywany w systemie e-mailowym w celu wysyłania spersonalizowanych biuletynów. W tym celu przechowywane jest Twoje imię, aby dostosować doświadczenie. Te informacje można usunąć w dowolnym momencie. Można to zrobić, rezygnując w stopce każdego e-maila, który wysyłamy, lub skontaktować się z nami.

- Przechowujemy statystyki logów i historię Twoich wizyt na naszej stronie internetowej w celu personalizacji i ukierunkowania reklam. Dane te są przechowywane przez okres do 180 dni.

Ciasteczka

Możesz przeczytać o używaniu ciasteczek na Naturebaby, klikając tutaj.

Biuletyn

Krótkie zdanie opisujące to, co osoba otrzyma po zasubskrybowaniu